Kampanie billboardowe

Wielki format to najlepszy sposób by zostać zauważonym.

Wydruk


Nasze billboardy drukujemy na papierze blueback 115g, który gwarantuje czytelność oraz żywe kolory. Papier ten przeznaczony jest do ekspozycji krótkoterminowych, idealnie nadaje się więc na kampanie billboardowe. Materiał wykazuje dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV co jest niezwykle ważne w przypadku ekspozycji billboardowych narażonych na powyższe zagrożenia. Specjalne podklejane niebieskie tło zapobiega prześwitowy z poprzednio naklejonych projektów

Wyklejanie


Oferujemy usługę wyklejania wydrukowanych u nas billboardów na terenie całego Śląska. Nasza doświadczona ekipa montażowa przyjdzie na miejsce i po zapoznaniu się ze sposobem ekspozycji nośnika reklamy zacznie działać. Bez problemu poradzimy sobie z dokładnym oklejeniem każdego rozmiaru tablicy reklamowej.

Wynajem


W naszej ofercie znajdują się również wielkoformatowe tablice reklamowe do wynajęcia na terenie całego Śląska. Oferujemy najniższe ceny oraz specjalne oferty promocyjne w przypadku podpisania umowy wynajmu długoterminowego. Nasza oferta jest kompleksowa dlatego jesteśmy w stanie zaproponować kompletny pakiet druku, wynajmu oraz wyklejania.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Blueback 115g

Dostępne rozmiary

  • Zależne od tablicy

Opcje dodatkowe

  • Wynajem
  • Wyklejanie
TOP
Facebook
Google+