Folie samoprzylepne

Folie samoprzylepne to dobry sposób na szybki montaż średnio i długookresowej reklamy na płatkich powierzchniach.

Folia monomeryczna


Folia przeznaczona do wyklejania płaskich powierzchni. Nadaje się na wszelkiego rodzaju tablice reklamowe i informacyjne gdzie podkładem jest blacha, płyta PCV, metaplex czy też Dibond. Dodatkowo może być stosowana do wyklejania samochodów posiadających idealnie gładką powierzchnie w formie prostokątnych naklejek z projektem, wspieranych tekstem wycinanym z plotera. Monomer nadaje się również do oklejania szafek, drzwi, szaf, czy ścian pod warunkiem, że nie posiadają znaczących ubytków oraz mają płaską powierzchnie. Folia ta nadaje się do zastosowań krótko i średniookresowych. Do dłuższej ekspozycji polecamy folie monomerową, lub wylewaną.

Folia polimerowa


Folia polimerowa nadaje się do zastosowań długookresowych. Daje się delikatnie formować na lekko obłych powierzchniach. Ma zastosowanie wszędzie tam gdzie folia monomerowa (monomeryczna), ale czas jej ekspozycji jest wydłużony do 3-5 lat. Podobnie jak folia monomeryczna nie może być stosowana na głębokich wytłoczeniach oraz ostrych zakończeniach. Choć folia ta jest droższa od monomerycznej to jednak tańsza od wylewanej, którą stosujemy przy wyklejaniu powierzchni posiadających znaczące wklęsłości.

Usługi dodatkowe


Na żyzcenie klienta wykonujemy szereg usług dodatkowych. Jeśli wydrukowany przez nas baner ma być eksponowany przez dłuższy czas, albo w warunkach stałego nasłonecznienia zalecamy zastosowanie laminatu UV, który zabezpieczy wydruk przed blaknięciem spowodowanym działaniem promieni słonecznym. Dodatkową zaletą laminowania są nieco żywsze kolory oraz dodatkowa ochrona przez uszkodzeniami mechanicznymi. Banery laminujemy ręcznie za pomocą laminatu płynnego co gwarantuje równe i starannie rozprowadzenie i doskonałą ochronę

W przypadku projektów własnych nasi graficy moga rozplonować grafikę na wybrany model samochodu, tak aby po wydrukowaniu możliwe było oklejenie pojazdu. Proponujemy również zrobienia projektu od podstaw, a także przerobienie posiadanego przez klienta projektu według jego zaleceń. W razie pytań i niepewności zawsze służymy radą.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Monomer MAT
  • Polimer MAT
  • Monomer BŁYSK
  • Polimer BŁYSK

Dostępne rozmiary

  • bez cięcia 3,2x50m
  • dowolny rozmiar pocięty

Opcje dodatkowe

  • Laminat UV
  • Docinanie do wzoru
  • Projekt graficzny
TOP
Facebook
Google+