Folie specjalne

Folie specjalne umożliwiają przepuszczanie światła z jednej strony na oknachsklepowych (OWV), lub oklejanie samochodów (wylewana).

Folia One Way Vision


Niezwykła folia - transparentna z jednej strony, a nadrukowana z drugiej. Idealnie nadaje się do okien autobusów, tramwajów, czy samochodów, ale także sklepów i punktów usługowych. Dzięki dobrej widoczności, oraz braku zaciemniania wnętrza folia ta nie wpłynie na użytkowanie pojazdu, czy wnętrze sklepu, lub biura. Folia ogranicza nadmiar promieni słonecznych wpadających do budynku, co jest pozytywnym aspektem zwłaszcza latem.

Folia wylewana


Używana głównie do oklejania pojazdów jest wytrzymała, dzięki czemu znajduje zastosowanie w ekspozycji długookresowej. Folia to jest lekko rozciągliwa, dzięki czemu może być użyta do wyklejania nawet obłych i wklęsłych powierzchni. Jako jedyna folia samoprzylepna może być użyta na powierzchniach pofałdowanych, profilowanych i nitowanych. Wieloletnia wytrzymałość oraz trwały klej sprawiają, że idealnie nadaje się na oklejenie firmowego samochodu.

Usługi dodatkowe


Na życzenie klienta wykonujemy szereg usług dodatkowych. Jeśli wydrukowany przez nas baner ma być eksponowany przez dłuższy czas, albo w warunkach stałego nasłonecznienia zalecamy zastosowanie laminatu UV, który zabezpieczy wydruk przed blaknięciem spowodowanym działaniem promieni słonecznym. Dodatkową zaletą laminowania są nieco żywsze kolory oraz dodatkowa ochrona przez uszkodzeniami mechanicznymi. Banery laminujemy ręcznie za pomocą laminatu płynnego co gwarantuje równe i starannie rozprowadzenie i doskonałą ochronę

W przypadku projektów własnych nasi graficy mogą rozplanować grafikę na wybrany model samochodu, tak aby po wydrukowaniu możliwe było oklejenie pojazdu. Proponujemy również zrobienia projektu od podstaw, a także przerobienie posiadanego przez klienta projektu według jego zaleceń. W razie pytań i niepewności zawsze służymy radą.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Folia OWV
  • Folia translucentna (podświetlenia)
  • Folia wylewana

Dostępne rozmiary

  • bez cięcia 3,2x50m
  • dowolny rozmiar pocięty

Opcje dodatkowe

  • Laminat UV
  • Docinanie do wzoru
  • Projekt graficzny
TOP
Facebook
Google+