Fotoobrazy i fototapety

Fotoobrazy i fototapety pozwolą ożywić wnętrze swoim spersonalizowanym projektem.

Fotoobrazy


Fotoobraz to doskonały podarunek w pełni spersonalizowany dzięki własnemu projektowi. Dobrze dobrane zdjęcie sprawia, ze fotoobraz może stać się idealnym prezentem na każdą okazje. W przypadku nie posiadania własnego zdjęcia dobrej jakości istnieje możliwość zakupu zdjęcia dla klienta z serwisu fotolia.

Drukujemy na wysokiej jakości materiale płóciennym będącym mieszaniną bawełny i poliestru. Jest to materiał stworzony specjalne do wydruku zdjęć oraz tworzenia reprodukcji. Jest odporny na pękanie, bardzo trwały, a także odporny na blaknięcie. Dzięki wydrukowi z maszyny wielkoformatowej wysokiej rozdzielczości jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obrazu, a druk z użyciem twardego solwentu pozwala cieszyć oko wybranym zdjęciem przez długie lata bez martwienia się o wyblaknięcie obrazu po kilku miesiącach.

Jednak obraz nie byłby obrazem bez odpowiedniej ramy, dlatego Wydruk z maszyny wielkoformatowej naciągamy na specjalnie do tego przeznaczone krosna malarskie (blejtramy) i przyszywane z tyłu. Do ramy montujemy również haczyk montażowy, dzięki czemu po dostarczeniu obraz jest od razu gotowy do montażu na ścianie twojej, lub dowolnej osoby, którą chcesz obdarować.

Fototapety


Idealny sposób na nadanie wnętrzu odrobiny duszy i fantazji, Wydruk fototapet wykonujemy na najwyższej wysokiej jakości drukarce wielkoformatowej, co gwarantuje wydruk w wysokiej rozdzielczości. Korzystamy z materiałów lateksowych najwyższej jakości, a stosowane przez nas solwenty to gwarancja wytrzymałości druku. Stworzone przez nas fototapety nie zaczną blaknąć po paru miesiącach.

Podobnie jak w przypadku fotoobrazów zdjęcia do fototapet można dosłać z własnej kolekcji, lub wybrać z banku zdjęć fotolii, byśmy mogli je dla Ciebie zakupić. Fotoobraz idealnie nadaje się zarówno do domu, jak i firmy, gdzie dzięki nadrukowi projektu graficznego, może służyć za dodatkowy element systemu identyfikacji wizualnej firmy. W cenie zakupu fototapety znajduje się przygotowanie projektu do druku oraz obróbka wybranego zdjęcia (kadrowanie, nadanie sepi lub odcieni szarości itp).

Nie jesteś pewny, czy twoje zdjęcie nadaje się do druku? Prześlij nam projekt, a nasi graficy powiedzą Ci na jaki format się nadaje i jakiej jakości będzie wydruk.

Flagi


Poliestrowa dzianina flagowa odporna na warunki atmosferyczne. Materiał nadaje się do zastosowania zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Stosowany przede wszystkim w systemach wystawienniczych, fotografii artystycznej oraz druku flag reklamowych. Dzięki potrójnemu splotowi materiał jest już od samego początku przygotowany do produkcji wytrzymałych flag do użytku długookresowego. Jego główną zaletą jest odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • CANVAS
  • Fototapeta
  • Flaga

Dostępne rozmiary

  • 3,2x50m bez cięcia
  • Dowolny z cięciem

Opcje dodatkowe

  • Laminat UV
  • Projekt graficzny
TOP
Facebook
Google+