Nieograniczone możliwości reklamy...

Przedstawiamy procentowy rozkład naszych realizacji:

Legenda

  • banery
  • folia
  • cięcia ploterowe
  • tablice, szyldy
  • reklama świetlna

About us

DS Contact to doświadczony i kreatywny zespół ludzi pracujących w branży reklamowej od wielu lat. Podchodzimy do naszej pracy z pasją, tak jak do każdego nowego projektu jakim się zajmujemy.

Celem naszej firmy jest kreowanie wizerunku firmy oraz szeroko pojęta promocja. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, jednak mimo to wciąż rozwijamy swoje metody działania. Rynek reklamy wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle modernizować swoje metody działania.
Charakteryzuje nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.Pomożemy zbudować Państwa własną markę, a także zadbamy o jej prawidłowe wypromowanie, tak by usłyszeli o niej potencjalni klienci.

Specjalizujemy się w tworzeniu wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku oraz odpowiedniego przygotowania do aplikacji materiałów.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji technologii solwentowej, nasza drukarnia wielkoformatowa może zaoferować wydruki wielkoformatowe w dowolnym formacie, charakteryzujące się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne. 
Cechy te powodują, że wydruki wykorzystywane są w ekspozycjach wewnętrznych - np.: reklamy podłogowe, systemy prezentacyjne; jak i zewnętrznych - np. wolnostojące tablice reklamowe, wielkoformatowe reklamy na budynkach, reklamy na środkach transportu.

Nasza drukarnia wielkoformatowa dysponuje obszernym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, w którego skład wchodzi kilka maszyn drukujących oraz urządzenia do kompleksowej oprawy wydruków. Druk wielkoformatowy wykonujemy na papierze, folii samoprzylepnej, materiałach powlekanych PCV, materiałach tekstylnych oraz materiałach specjalnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Elastyczność i dynamiczność cechujące nasze działanie dodatkowo wpływają na zadowolenie naszych klientów.


Nasz park maszynowy

Nasze zaplecze sprzętowe pozwala nam realizować projekty reklamowe w każdym formacie.


Druk wielkoformatowy - Flora

Flora - Druk Wielkoformatowy

Dzięki nowoczesnej maszynie do druku solwentowego jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość druku wielkoformatowego. Flora umożliwia nam druk na niemal każdym materiale reklamowym o szerokości nawet 3,2m i długości do 50m, a dzięki zgrzewaniu poszczególnych elementów żaden format nie będzie stanowił problemu! Maszyna drukuje z użyciem twardych solwentów co gwarantuje wytrzymałość druku - kolor nie zacznie blaknąć po kilku tygodniach jak ma to miejsce przy wydrukach konkurencji.

Co to oznacza dla ciebie? Możesz być pewien, że żaden format nie jest dla nas za duży. Nie wierzysz? Sprawdź nas!Druk wielkoformatowy - Roland

Roland - Druk Wielkoformatowy

Roland to kolejny maszyna używana przez nas do druków wielkoformatowych. Dzięki niezwykłej precyzji jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość druku wielkoformatowego, czyli 1440 dpi. Maszyna oddaje do naszej dyspozycji powierzchnię drukowaną o maksymalnym formacie A0. Plakaty reklamowe i banery w najlepszej jakości w najkrótszym terminie.

Co to oznacza dla ciebie? Dajemy ci gwarancję najwyższej jakości wydruku w 1440 dpi. Nie wierzysz? Sprawdź nas!Druk offsetowy - Heidelberg

Heidelberg - Druk Offsetowy

Twoje zamówienie ma trzy lub więcej zer i coś większego na początku? Poradzimy sobie bez problemu. Nasza maszyna do druku offsetowego drukuje na formacie maksymalnym A3+ z prędkością ponad 6 tysięcy stron na godzinę. Heidelberg oferuje wydruki offsetowe z jakością nawet 2540 dpi!

Co to oznacza dla ciebie? Nas nie przerazi liczba zer przy zamówieniu, a ciebie przy cenie. Nie wierzysz? Sprawdź nas!Druk cyfrowy - Develop

Develop - Druk Cyfrowy

Nie potrzebujesz tysięcy sztuk, a chcesz tanio wydrukować swoje ulotki i wizytówki? Mamy rozwiązanie - druk cyfrowy najwyższej jakości. Posiadane przez nas urządzenie wielofunkcyjne firmy Develop pozwala nam na wydruk na papierze kredowym o gramaturze 300g i formacie maksymalnym A3+. Rozdzielczość rzędu 1200 dpi pozwala nam dostarczyć wysokiej jakości wydruk cyfrowy.

Co to oznacza dla ciebie? Żaden klient nie jest dla nas zbyt mały. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

TOP
Facebook
Google+