Reklama mobilna

Oklejanie samochodów to najlepszy sposób, aby twój firmowy samochód stał się jeszcze bardziej firmowy.

Wydruk i cięcie


Oferta skierowana zarówno do posiadaczy jednego pojazdu jak i do tych, którzy mają cały park samochodowy liczący nawet kilkaset pojazdów. Każdy pojazd, o burtach sztywnych, profilowanych, oplandekowany czy oszklony, może stać się jeżdżącą wizytówką firmy. Oferujemy wydruk na wytrzymałej folii wylewanej do zastosowań długookresowych, która gwarantuje wysoką jakość wydruku, żywe kolory oraz dobre przyleganie do powierzchni samochodu. Jeśli projekt ma niestandardowy kształt i musiałby zostać wycięty dysponujemy ploterem tnący, który pozwoli nam wyciąć dowolny projekt przed naklejeniem go na powierzchnie auta.

Oklejanie


Zapewniamy kompleksową usługę wyklejanie samochodu, dzięki czemu możemy zrealizować projekt od początku do końca. Obsługujemy samochody niestandardowe, terenowe, a nawet dostawcze. Realizujemy zamówienie od otrzymania pierwszej koncepcji od klienta, poprzez mierzenie auta, przygotowanie projektu, wyklejanie, aż po odbiór samochodu przez klienta.

Magnesy samochodowe


Jeśli szukasz uniwersalnego, albo tymczasowego rozwiązania magnesy reklamowe są dla ciebie idealne. Naklej magnes na prywatny samochód używany w trakcie pracy, a po godzinach odklej go bez problemu, by przykleić ponownie na następny dzień. Jeśli potrzebujesz reklamy na kilka samochodów, ale na raz korzystasz tylko z jednego magnes sprawdzi się idealnie.

Usługi dodatkowe


Jeśli posiadasz projekt, ale nie jesteś pewny czy nada się on na samochód podeślij go do naszego grafika. Rozplanujemy dla ciebie poszczególne elementy i krzywizny, doradzimy najlepsze rozwiązania oraz ulepszymy projekt według twoich wytycznych.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Folia monomeryczna
  • Folia wylewana
  • Folia ploterowa (cięta)

Dostępne rozmiary

  • Rozmiar naklejki - 1,6x30m
  • Magnes - 60cmx10m

Opcje dodatkowe

  • Oczyszczenie
  • Wyklejenie
  • Zaprojektowanie
TOP
Facebook
Google+