Siatka mesh

Siatka mesh. Wytrzymały materiał największego formatu.

Materiał


Materiał PVC o strukturze siatki. Lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.

Zastosowanie


Zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. Dzięki przepuszczalności powietrza może być wieszana na rusztowaniach oraz całych elewacjach nie stwarzając zagrożenia porwaniem, lub wywieraniem znacznego nacisku pod wpływem podmuchów wiatru.

Usługi dodatkowe


Na życzenie klienta wykonujemy szereg usług dodatkowych. Jeśli chcesz , aby twój baner był bardziej wytrzymały, a przy tym został sztywniej zamontowany lepiej znosząc działanie wiatru proponujemy dodatkowe oczka, zamiast standardowych 50cm, możemy zaoczkować twój baner nawet co 20 cm wzmacniając tym samym krawędzie wydruku.

Jeśli wydrukowany przez nas baner ma być eksponowany przez dłuższy czas, albo w warunkach stałego nasłonecznienia zalecamy zastosowanie laminatu UV, który zabezpieczy wydruk przed blaknięciem spowodowanym działaniem promieni słonecznym. Dodatkową zaletą laminowania są nieco żywsze kolory oraz dodatkowa ochrona przez uszkodzeniami mechanicznymi. Banery laminujemy ręcznie za pomocą laminatu płynnego co gwarantuje równe i starannie rozprowadzenie i doskonałą ochronę

Osobom, które chcą zamontować baner na rurce proponujemy dorobienie tunelu, który umożliwi montaż bez oczek, lub częściowo oczkowany. Zajmujemy się również zamówieniami niestandardowymi takimi jak tunel po środku dla wzmocnienia konstrukcji, lub inne specjalne zakładki na zgodne z potrzebami klienta.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Premium 85%

Dostępne rozmiary

  • 3,2x50m bez zgrzewu
  • Dowolny ze zgrzewaniem

Opcje dodatkowe

  • Laminat UV
  • Gęstsze oczka
  • Podwójna zakładka
  • Projekt graficzny
TOP
Facebook
Google+