Systemy wystawiennicze

Dobra reklama twojej reklamy. Odpowiednia prezentacja może zwiększć skutecznośc każdej kampanii.

Ścianki wystawiennicze


Uniwersalne stoiska wystawiennicze. Doskonale nadają się do aranżacji miejsca, gdzie ma się odbyć prezentacja handlowa, konferencja lub pokaz. Rozkładasz całą „Ściankę z Trybunką” w 8 minut! Szybko, prosto, intuicyjnie. Zmieniasz kształt ścianki w zależności od potrzeby - możliwość przekręcenia ścianki - zamiana: ŁUKOWA - PROSTA / PROSTA - ŁUKOWA.

Lada wystawiennicza


Niezbędna część każdego stoiska. Przedstawiciel handlowy lub hostessa mogą w tym miejscu powitać odwiedzających oraz zaprezentować ofertę firmy. Na ladzie można również umieścić ulotki, próbki lub drobne upominki dla zwiedzających.

Listwy plakatowe


Listwy „na ZATRZASK” gwarantują szybki i bardzo prosty montaż. Błyskawicznie wymieniasz grafikę dzięki systemowi OWZ = otwierasz + wkładasz + zamykasz. Konstrukcja: Aluminium + zaślepki boczne z tworzywa sztucznego. W komplecie: grafika, 2 listwy (góra i dół), zaślepki boczne oraz 2 uchwyciki w górnej listwie do mocowania na ścianie lub pod sufitem.

Ramki i potykacze


Ramka Zatrzaskowa, w której błyskawicznie wymieniasz grafikę dzięki systemowi OWZ = (otwierasz + wkładasz + zamykasz). Wykonana z grubego profilu co zapewnia odpowiednią sztywność. Narożniki cięte na skos pod kątem 45 stopni ! - Wysoka Estetyka. Konstrukcja: eleganckie aluminium anodowane o zaokrąglonym kształcie + tworzywo sztuczne. Mamy w ofercie potykacze OWZ do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych (wodoszczelne).

Stojaki na ulotki


Stabilne i eleganckie,a przy tym bardzo pojemne. Składasz szybko i wygodnie (składany do formatu A4). Przeznaczony na format A4. Konstrukcja stojaków to głownie aluminium z dodatkiem plexi. W komplecie otrzymują państwo stojak w trwałej torbie transportowej, która ochroni go przed uszkadzaniami podczas przenoszenia w nowe miejsca.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Ścianka pop-up
  • Lada wystawiennicza
  • Listwy plakatowe
  • Ramki plakatowe
  • Potykacze
  • Displaye

Opcje dodatkowe

  • Zaprojektowanie stoiska
  • Montaż stoiska reklamowego
TOP
Facebook
Google+