Cięcie ploterowe

Tniemy ploterem na spejcalnej folii, aby towja wizja nabrała kształtów.

Folie kolorowe


Podstawowa folia używana do cięcia ploterowego umożliwia wycięcie jednokolorowego projektu, lub nawet bardziej złożonych projektów z użyciem kilku różnych folii. Ta miękka folia PCV znajduje zastosowanie w średniookresowych ekspozycjach reklamowych, oznakowaniach oraz w dekoracji wnętrz. Dzięki trwałemu klejowi czas ekspozycji zewnętrznej wynosi nawet 3 lata, a powlekany silikonem materiał kryjący gwarantuje żywe kolory w trakcie ekspozycji.

Folia transparentna


Inaczej nazywana folią witrażową jest przeźroczysta, ale barwna o błyszczącej powierzchni, bardzo odporna na działanie promieniowania UV/. Materiał kryjący powlekany silikonem sprawia, że folia łatwo przenosi się na docelowe miejsce aplikacji. Zastosowany na folii środek klejący (poliakrylan) to substancja o permanentnej przyczepności. Folia idealne nadaje się do tworzenia reklam świetlnych, podświetlanej grafiki oraz wykonywania witraży okiennych.

Folia fluorescencyjna


Specjalna folia pcv, o błyszczącej powierzchni i intensywnych kolorach, mocno nasyconych kolorach. Folię te proponujemy do znakowania oraz akcentowania reklam, gdzie dzięki swojej widoczności może uwydatnić najważniejsze elementy takie jak cena, lub istotne napisy. Roczna trwałość materiału sprawia, że może być on używany jedynie w zastosowaniach krótkookresowych. Materiał sprawdza się nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i nadaje się do ekspozycji wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Folia transportowa


Do każdej wyciętej u nas folii dołączamy papier transportowy, który umożliwia przeniesienie wyciętego projektu na miejsce aplikacji, jeśli jednak potrzebujesz nośnika wyższaj jakości i do kilkukrotnego użytku posiadamy również folie transportowe, które umożliwiają wygodniejszy i szybszy transWfer projektu niż w przypadku papieru.


Nasze realizacje

W SKRÓCIE

Dostępne materiały

  • Folie ploterowe
  • Folie transparentna
  • Folie fluorescencyjna
  • Folie transportowa

Dostępne rozmiary

  • Dowolny rozmiar projektu
  • Pojedynczy element < 1m

Opcje dodatkowe

  • Przygotowanie projektu
TOP
Facebook
Google+